top of page

    Технологічна практика студентів 3 курсу спеціальності 207 Водні біоресурси та аквакультура: «Рибництво і аквакультура» є складовою навчального процесу підготовки спеціалістів в технікумі, проводиться на підприємствах, в установах, організаціях різних форм власності, що належать до виробничої сфери.

    Технологічна практика призначена для студентів 3 курсу спеціальності 207 Водні біоресурси та аквакультура: «Рибництво і аквакультура» і розроблена на основі робочого навчального плану цієї спеціальності та «Положення про проведення практики студентів».

Технологічна практика сприяє набуттю студентами досвіду застосування на виробництві фахових умінь з технологічних і організаційно-економічних дисциплін. Метою технологічної виробничої практики є узагальнення знань, одержаних в процесі вивчення спеціальних дисциплін «Зоологія», «Гідробіологія», «Рибництво», «Іхтіологія», «Гідротехніка з основами геодезії» та ін., а також узагальнення умінь і навичок, набутих під час проходження навчальної практики.

     Технологічна практика здійснюється після вивчення теоретичного курсу. Термін практики  - 6 тижнів. На протязі  практики студенти знайомляться з підприємством, його типом та системою, організаційною структурою, матеріально-технічною базою, об’єктами культивування, основними технологічними операціями та процесами, приймають безпосередню участь в виробничих та допоміжних процесах, що відбуваються на підприємствах.

    Методичне керівництво практикою забезпечується викладачем технікуму, а безпосереднє – спеціалістом господарства, за яким закріплено студентів.

    Об’єм практики визначається тематичним планом програми практики. Тематичний план може корегуватись в залежності від специфіки рибоводних процесів.

  В період практики студенти повинні дотримуватись правил внутрішнього трудового розпорядку, правил техніки безпеки. На практиці студенти ведуть щоденник, на основі його, та спеціальної літератури складають звіт. На кожного практиканта складається характеристика. Звіт, щоденник та характеристика завіряються підписом керівником практики та печаткою підприємства.

 Після практики студенти захищають звіти в присутності комісії та отримують диференційований залік.

    При проходженні технологічної  практики кожному студенту видається індивідуальне завдання.

bottom of page